Photoshop TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Photoshop TR

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 63

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lugano : En büyük transferimiz !

YazarMesaj
- Strawßerry.'
" CoAdmin.# "
Lugano : En büyük transferimiz ! 15xvf5f1
- Strawßerry.'

Kadın
Adınız : Burcu.

Lugano : En büyük transferimiz ! Empty
MesajKonu: Lugano : En büyük transferimiz !   Lugano : En büyük transferimiz ! EmptyPtsi Şub. 21, 2011 6:49 pm

Fenerbahçeli savunma oyuncusu Diego Lugano, sarı-lacivertli ekibin kadrosunun yeterli olduğunu kaydederek, ''Bu oyuncu grubunun birbirine yakınlaşmasının en büyük transfer olduğunu düşünüyorum'' dedi.

Diego Lugano, karşılaşmanın ardından Lig TV'ye yaptığı açıklamada, 4-2 galip geldikleri Beşiktaş maçının, adına yakışır bir derbi karşılaşması olduğunu söyledi. Karşılaşmada çok sayıda pozisyon yaşandığını kaydeden Lugano, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Biz maç öncesi yaptığımız toplantılarda iyi bir taktik üzerine oynayacağımızı konuşmuştuk. Adil bir skor oldu. Derbi çok güzel geçti, çok heyecanlı oldu, çok iyi geçti. Sonuçta adil bir sonuç ortaya çıktı. Geçen haftalarda bana 'Devre arasında transfer yapılmadı. Ne düşünüyorsun' diye sorduklarında, kadronun her zaman yeterli olduğunu söylemiştim. Bu oyuncu grubu ilk yarıda bazı maçlarda istenilen performansı sergileyemese de çok kaliteli. İkinci yarıda 5 maçta 5 galibiyetle yenilgisiz devam ediyoruz. Bu oyuncu grubunun birbirine yakınlaşmasının en büyük transfer olduğunu düşünüyorum.''

Lugano süperdi ama derbide
(:

Lugano : En büyük transferimiz !
1 sayfadaki 1 sayfası